Обласна асоціація хірургів Житомирщини

На головну  Мапа сайту  Контактна Iнформацiя

Пленум ГО «Асоціація хірургів України»

e-mail Друк

07.12.2017р. на базі ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова» НАМН України пройшов Пленум ГО «Асоціація хірургів України».

У роботі Пленуму взяли участь Голови регіональних осередків ГО «Асоціація хірургів України», головні спеціалісти зі спеціальності «Хірургія» структурних підрозділів з питань охорони здоров'я обласних та Київської міської державних адміністрацій, члени ГО «Асоціація хірургів України», представники афільованих з ГО «Асоціація хірургів України» Асоціацій та Громадських об’єднань.

Обговорювались питання підготовки та проведення ряду заходів по відзначенню 100-річчя від дня народження видатного українського хірурга, академіка Шалімова О.О. Серед яких:

  • проведення науково-практичної конференції на базі інституту - березень 2018р.;
  • проведення ХХІV з’їзду хірургів України із запрошенням закордонних фахівців - м. Київ, вересень 2018р.;
  • затвердження Положення «Про пам’ятну відзнаку імені академіка Олександра Олексійовича Шалімова» та нагрудного знаку, яким будуть відзначатись лікарі хірурги за поданням Асоціації хірургів України та обласних осередків.

Матеріали на конференцію та з’їзд приймаються в оргкомітет до 01.02.2018р. Інформацію можна отримати на сайті Асоціації хірургів України. Проблематика конференції та з’їзду - ті розділи хірургії, яким присвятив своє життя академік Шалімов О.О. (доросла хірургія та дитяча хірургія).

foto 1 foto 2 foto 3 foto 4 foto 5 foto 6