Обласна асоціація хірургів Житомирщини

На головну  Мапа сайту  Контактна Iнформацiя

Німецький "Червоний хрест" подарував Житомирській дитячій лікарні машину швидкої допомоги

e-mail Друк

6 червня німецьке товариство "Червоного хреста" привезло до Житомирської дитячої лікарні повністю укомплектований автомобіль швидкої допомоги для реанімації дітей і дорослих.

Про це повідомляє управління по звязкам з громадскістю міської ради.

Володимир Башек, головний лікар медичної установи, подякував міському голові за виділені міської владою кошти на проведення ремонту харчоблоку дитячою лікарні та закупівлю обладнання, а представникам "Червоного хреста" - за постійну допомогу закладу у вигляді медичного устаткування та обладнання для харчоблоку.

Новенький Mercedes-Benz вийшов оглянути весь медичний персонал, чим був приємно вражений. Як зазначили працівники лікарні, такі позитивні зрушення дуже необхідні для їх закладу, адже йдеться про лікування дітей.

"Така допомога влади, громадських організацій і товариства "Червоного хреста" дасть можливість вивести медичну галузь міста на якісно новий рівень, а всім медпрацівникам - працювати краще, більш оперативно та ефективно виконувати свій обов’язок. Така співпраця, дійсно, давно очікувана і дуже необхідна для наших лікарень", - зазначив Володимир Башек.

Як відомо, лікарням Житомира катастрофічно не вистачає транспорту для вчасного надання допомоги. До сьогодні, на обліку в місті було лише 26 автомобілів швидкої допомоги, більшість із яких мають застаріле обладнання та є економічно невигідними.

Товариство "Червоний хрест" вже неодноразово надавало матеріальну допомогу Житомиру у вигляді медобладнання, обладнання для харчоблока.

Нагадаємо, що за підтримки міської та обласної влади вже добудовано новий корпус інфекційного відділення міської дитячої лікарні. Як повідомив міський голова Володимир Дебой, у минулому на будівництво інфекційного відділення із міського бюджету виділено 1 млн. грн.. Стільки ж виділено на лікарню і в поточному році.

czervhrest.jpg czervhrest_1.jpg czervhrest_2.jpg czervhrest_3.jpg