Обласна асоціація хірургів Житомирщини

На головну  Мапа сайту  Контактна Iнформацiя

Увага! Конкурс "Кращий хірург року - 2018!" (продовження)

e-mail Друк

hands 150Вельмишановні колеги,

за результатами 1-го етапу конкурсу «Кращий хірург області 2018 року» для участі в конкурсі місцевими осередками асоціації хірургів Житомирщини подано 3 кандидатури:

  1. pdfБалаушко Микола Іванович;
  2. pdfКолесник Олександр Володимирович;
  3. pdfКуліш Олександр Павлович.

Президія асоціації хірургів Житомирщини пропонує місцевим осередкам хірургів обговорити кандидатури претендентів та вибрати одного, делегувавши таким чином право вибору представнику осередка для участі у остаточному голосуванні. Результат голосування просимо оформити відповідним протоколом.

Остаточно переможця конкурсу на звання «Кращого хірурга області 2018 року» буде визначено на засіданні обласного товариства хірургів в грудні 2018 року за результатами відкритого підрахунку голосів (за принципом: 1 осередок - 1 голос), поданих представниками осередків.

Прошу усім осередкам асоціації хірургів Житомирщини до 15.12.2018р. надіслати електронну версію протоколу голосування за адресою a.dikiy(0)i.ua. На засідання обласного товариства хірургів в грудні 2018 представниками осередків асоціації хірургів Житомирщини для участі у голосуванні прошу мати при собі результати голосування на паперових носіях.

Голова асоціації хірургів Житомирської області,
д.м.н., професор П.С.Русак