Обласна асоціація хірургів Житомирщини

На головну  Мапа сайту  Контактна Iнформацiя
Оголошення

Увага! Конкурс "Кращий хірург року - 2018!" (продовження)

e-mail Друк

hands 150Вельмишановні колеги,

за результатами 1-го етапу конкурсу «Кращий хірург області 2018 року» для участі в конкурсі місцевими осередками асоціації хірургів Житомирщини подано 3 кандидатури:

  1. pdfБалаушко Микола Іванович;
  2. pdfКолесник Олександр Володимирович;
  3. pdfКуліш Олександр Павлович.

Президія асоціації хірургів Житомирщини пропонує місцевим осередкам хірургів обговорити кандидатури претендентів та вибрати одного, делегувавши таким чином право вибору представнику осередка для участі у остаточному голосуванні. Результат голосування просимо оформити відповідним протоколом.

Остаточно переможця конкурсу на звання «Кращого хірурга області 2018 року» буде визначено на засіданні обласного товариства хірургів в грудні 2018 року за результатами відкритого підрахунку голосів (за принципом: 1 осередок - 1 голос), поданих представниками осередків.

Прошу усім осередкам асоціації хірургів Житомирщини до 15.12.2018р. надіслати електронну версію протоколу голосування за адресою a.dikiy(0)i.ua. На засідання обласного товариства хірургів в грудні 2018 представниками осередків асоціації хірургів Житомирщини для участі у голосуванні прошу мати при собі результати голосування на паперових носіях.

Голова асоціації хірургів Житомирської області,
д.м.н., професор П.С.Русак

 

Хірургія дитячого віку. Співпраця. Новий випуск видання

e-mail Друк

cover HDV

Запрошуємо науковців та практикуючих лікарів хірургічного профілю Житомирської області до співпраці із журналом "Хірургія дитячого віку"!

Наголошуємо, що журнал входить до Переліку фахових видань, затверджених ВАКом України та міжнародних реферативних баз. Також журнал можна передплатити із можливістю кур'єрської доставки. Питання та побажання можна надсилати на електронну адресу
email HDV

Випуски оновленого видання №1(54)2017, №2(55)2017, №3(56)2017, №4(57)2017, №1(58)2018, №2(59)2018, №3(60)2018

Архів журналу

З повагою,
головний редактор проф. П. Русак,
відповідальний секретар доц. Д. Шевчук

 

Увага! Курси тематичного удосконалення

e-mail Друк

conferenceВельмишановні колеги,

в жовтні 2018 року на базі КУ "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф.Гербачевського" Тернопільським державним медичним університетом будуть проводитись курси тематичного удосконалення за спеціальністю "Хірургія".

Бажаючим та за додатковою інформацією звертатися до завідуючої науково-практичним центром ОКЛ Мельник Ніни Сергіївни.

Головний експерт УОЗ за напрямком "Хірургія"
В.П. Перепелиця

 

Телемост по рациональному использованию антибиотиков

e-mail Друк

С 2010 года под эгидой Министерства здравоохранения Украины при поддержке Национальной академии последипломного образования Украины проводятся ежегодные циклы научно-практических семинаров для врачей различных специальносте. В 2017 году ГК "МедЕксперт" начинает новый цикл "Рациональное использование антибиотиков в современном мире", который будет проходить в формате телемостов. Циклы научно-практических семинаров проводятся согласно Приказу Министерства здравоохранения Украины и внесены в соответствующий реестр национальных мероприятий в области здравоохранения. Участники Национальных семинаров получают Сертификат участника о повышении квалификации (2 балла).

Детальніше...
 

Проекти клінічних протоколів та настанов

e-mail Друк

soveschanieНа офіційному сайті Всеукраїнського громадського об’єднання "Асоціація хірургів України" в розділі "Форум" розміщено проекти клінічних протоколів та настанов за наступними нозологіями: гострий апендицит, защемлена грижа, перфоративна виразка шлунка та 12-палої кишки, гострий панкретатит, гострий холецистит, анаеробна клостридіальна інфекція (газова гангрена), шлунково-кишкові кровотечі, кишкова непрохідність.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 2