Обласна асоціація хірургів Житомирщини

На головну  Мапа сайту  Контактна Iнформацiя
Оголошення

Увага! Курси тематичного удосконалення

e-mail Друк

conferenceВельмишановні колеги,

в жовтні 2018 року на базі КУ "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф.Гербачевського" Тернопільським державним медичним університетом будуть проводитись курси тематичного удосконалення за спеціальністю "Хірургія".

Бажаючим та за додатковою інформацією звертатися до завідуючої науково-практичним центром ОКЛ Мельник Ніни Сергіївни.

Головний експерт УОЗ за напрямком "Хірургія"
В.П. Перепелиця

 

Увага! Конкурс "Кращий хірург року - 2018!"

e-mail Друк

hands 150Вельмишановні колеги,

Президія асоціації хірургів Житомирської області оголошує конкурс на звання "Кращий хірург області  - 2018". Умови проведення конкурсу:

1. претенденти висуваються місцевими осередками асоціації хірургів у вигляді заявки, в якій вказуються наступні дані:

  • прізвище, ім'я, по-батькові претендента;
  • фотографія (за бажанням);
  • посада;
  • стаж;
  • категорія;
  • наукове звання;
  • коротке резюме трудової діяльності;
  • ким рекомендований для участі у конкурсі.

Основні вимоги до претендента: дійсне членство в асоціації хірургів Житомирської області. Осередки можуть пропонувати любого дійсного члена асоціації хірургів Житомирської області. Один осередок висуває не більше одного претендента. Заявку надсилати на електронну пошту за адресою a.dikiy(0)i.ua. Термін подання заявки: до 01 листопада 2018 року.

2. після закінчення терміну подання заявки визначення переможця конкурсу буде проводитися за результатами голосування. Детальні умови голосування буде опубліковано на сайті асоціації хірургів Житомирської області. Хірургу, який за результатами інтерактивного голосування отримає найбільшу кількість голосів, буде присвоєно звання "Кращий хірург Житомирської області - 2018" з врученням відповідного диплому та грошової премії.

Голова асоціації хірургів Житомирської області,
д.м.н., професор П.С.Русак

 

Хірургія дитячого віку. Співпраця. Новий випуск видання

e-mail Друк

cover HDV

Запрошуємо науковців та практикуючих лікарів хірургічного профілю Житомирської області до співпраці із журналом "Хірургія дитячого віку"!

Наголошуємо, що журнал входить до Переліку фахових видань, затверджених ВАКом України та міжнародних реферативних баз. Також журнал можна передплатити із можливістю кур'єрської доставки. Питання та побажання можна надсилати на електронну адресу
email HDV

Випуски оновленого видання №1(54)2017, №2(55)2017, №3(56)2017, №4(56)2017, №2(59)2018

З повагою,
головний редактор проф. П. Русак,
відповідальний секретар доц. Д. Шевчук

 

Телемост по рациональному использованию антибиотиков

e-mail Друк

С 2010 года под эгидой Министерства здравоохранения Украины при поддержке Национальной академии последипломного образования Украины проводятся ежегодные циклы научно-практических семинаров для врачей различных специальносте. В 2017 году ГК "МедЕксперт" начинает новый цикл "Рациональное использование антибиотиков в современном мире", который будет проходить в формате телемостов. Циклы научно-практических семинаров проводятся согласно Приказу Министерства здравоохранения Украины и внесены в соответствующий реестр национальных мероприятий в области здравоохранения. Участники Национальных семинаров получают Сертификат участника о повышении квалификации (2 балла).

Детальніше...
 

Проекти клінічних протоколів та настанов

e-mail Друк

soveschanieНа офіційному сайті Всеукраїнського громадського об’єднання "Асоціація хірургів України" в розділі "Форум" розміщено проекти клінічних протоколів та настанов за наступними нозологіями: гострий апендицит, защемлена грижа, перфоративна виразка шлунка та 12-палої кишки, гострий панкретатит, гострий холецистит, анаеробна клостридіальна інфекція (газова гангрена), шлунково-кишкові кровотечі, кишкова непрохідність.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 2