Обласна асоціація хірургів Житомирщини

На головну  Мапа сайту  Контактна Iнформацiя

Засідання колегії Департаменту охорони здоров'я

e-mail Друк

soveschanie28 квітня 2023 року у Житомирському медичному інституті відбулося засідання колегії Департаменту охорони здоров’я ОВА, в якому взяли участь народний депутат України С. Кузьміних, директор ДОЗ ОВА О. Торбас, заступники директора ДОЗ В. Лучків та В. Бабченко, члени колегії, начальники управлінь (відділів) з питань охорони здоров’я органів місцевого самоврядування, керівники підвідомчих закладів охорони здоров’я області, керівники групи експертів та координаторів, експерти та координатори ДОЗ.

Народний депутат України Сергій Кузьміних привітав медичну спільноту області та побажав плідної роботи.

Під час засідання колегії розглянули ряд актуальних для галузі охорони здоров’я питань. Про стан організації та рівень надання хірургічної допомоги дітям в області, зокрема аналіз післяопераційної летальності серед дітей, стан планового хірургічного оздоровлення дітей у 2022 році у закладах охорони здоров’я області, доповів експерт Департаменту охорони здоров’я ОВА за напрямом «Дитяча хірургія» Петро Русак.

Координатор ДОЗ ОВА за напрямом «Дитяча гінекологія» Алла Білоченко поінформувала присутніх про стан інвалідності дитячого населення області у 2022 році.

Аналізу діяльності хірургічної служби у 2022 році була присвячена доповідь керівника групи експертів та координаторів Департаменту за напрямом «Хірургія» Віктора Помирляну.

Про виконання рішень підсумкової колегії ДОЗ ОВА від 23.02.2023 р. доповіли директор КНП «Обласний протитуберкульозний диспансер» ЖОР Віталій Дідик та керівник групи експертів та координаторів за напрямом «Педіатрія» Оксана Лук’яненко.

Заступник директора ДОЗ ОВА Віктор Лучків акцентував увагу на важливості удосконалення надання медичної допомоги.

На завершення роботи колегії директор Департаменту охорони здоров’я ОВА Олександр Торбас висловив впевненість щодо єдиної командної роботи всього медичного загалу області на сучасному етапі реформування галузі охорони здоров’я.

Частина матеріалів засідання для ознайомлення