Обласна асоціація хірургів Житомирщини

На головну  Мапа сайту  Контактна Iнформацiя

На Вінниччині обрали кращу медсестру України

e-mail Друк

Переможці конкурсуВ Хмільнику 2 жовтня було визначено кращу медсестру України. Вінниччина виборола честь приймати IV Всеукраїнський конкурс професійної майстерності медичних сестер "Професіонал-ескулап" адже у минулому році в Житомирі у конкурсі на кращу за професією перемогла медсестра з Вінницької обласної дитячої лікарні Ніна Драчук.

Впродовж трьох днів 25 найкращих медсестер зі всіх областей України змагалися за перше місце. Учасницями престижних змагань стали кращі із кращих у своїй професії, адже поборотися за перше місце приїхали переможниці обласних конкурсів медсестер. Змагання проходили в три етапи: теоретичні знання учасниць визначали тести, потім поважне журі, до складу якого входили представники МОЗ України, директора медичних коледжів, науковці, оцінювало практичні навички учасниць з хірургії, педіатрії та терапії. Третій конкурс-домашнє завдання "Профілактика в медицині" був творчим.

В напруженій боротьбі перше місце виборола 21-річна Вікторія Возбранюк з м. Рівне. Другою стала Віолетта Полтавцева з Донеччини, третє місце зайняла Світлана Роленко з Миколаєва. Призерки змагань отримали цінні призи, а переможниці начальник управління охорони здоров'я і курортів ОДА Лідія Діденко одягнула корону. За перемогу Вікторія Возбранюк була нагороджена туром по семи країнам Європи, друга призерка Віолетта Полтавцева отримала ноутбук, а Світлана Роленко – відеокамеру. Всі учасниці конкурсу були відмічені заохочувальними призами і сертифікатами.

Як зазначила, вітаючи учасниць та гостей свята заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, важливість і значення медичної сестри важко переоцінити, а подібні конкурси професійної майстерності надзвичайно важливі для підняття престижу цієї найгуманнішої і благородної професії, привертання до неї уваги. Участь в таких змаганнях дає серйозний поштовх до самовдосконалення, навчання і підвищення фахового рівню медичних сестер.

Конкурсантки і гості змагань відмітили високий рівень організації змагань и гостинність Подільського краю.