Обласна асоціація хірургів Житомирщини

На головну  Мапа сайту  Контактна Iнформацiя

В Україні за десять років на чверть зріс рівень захворюваності дітей

e-mail Друк

За останні десять років захворюваність дітей шкільного віку в Україні зросла на 27%. Такі дані озвучив сьогодні голова Державної служби молоді та спорту Равіль Сафіуллін на нараді керівників спортивних установ.

Відносно здоровими сьогодні, за його словами, серед українських підлітків від 12 до 18 років, вважаються лише близько 6-10%.

"За останні десять років захворюваність дітей шкільного віку зросла на 27%. Якщо у перших класах налічується більше 30% дітей, які мають хронічні захворювання, то до п'ятого класу цей відсоток зростає до 50%, а до дев'ятого - до 64%", - заявив Сафіуллін.

Інший учасник наради, голова Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, повідомив, що серед громадян України, лише 6% здійснюють необхідні обсяги рухової активності.

Крім того, зазначив він, Україна займає провідні позиції за рівнем куріння у європейському регіоні, а більше 700 тис. українців офіційно зареєстровані як алкоголіки.

"Щодня регулярно курять майже дві третини чоловіків і кожна п'ята жінка. Пробували курити 39% хлопчиків та 18% дівчаток у віці 11-12 років", - підкреслив Бубка.