Обласна асоціація хірургів Житомирщини

На головну  Мапа сайту  Контактна Iнформацiя

У Житомирі відбувся жіночий материнський форум

e-mail Друк

В рамках Всесвітнього тижня підтримки грудного вигодовування, який цьогоріч проходив під гаслом "Підтримка грудного вигодовування: поряд з мамами", у Житомирі відбулася жіночий материнський форум.

У центрі міста діяло 5 мобільних консульпунктів, де жінки отримували консультації фахівців та обмінювалися власним досвідом. Зокрема медичними працівниками обласного перинатального центру та обласного медичного центру здоров'я та спортивної медицини проводилися зустрічі з жінками, під час яких медики розповідали їм про переваги природного вигодовування малюків.

За словами лікаря-гінеколога Житомирського обласного медичного центру здоров'я та спортивної медицини, Світлани Крайнікової, тема грудного вигодовування є нині надзвичайно актуальною. Під час таких зустрічей звертається багато матусь, яких цікавлять питання впливу грудного вигодовування на організм мами і дитини, особливості змішаного вигодовування тощо. Чимало представниць чарівної статі, які ще тільки збираються стати мамами, цікавилися перевагами грудного вигодовування. Зокрема, вони прагнули з'ясувати, чи справді лактаційна аменорея є одним із видів конрацепції.

В рамках заходів усі бажаючі отримали від медичних працівників обласного перинатального центру інформаційні буклети про грудне вигодовування. Охочі також відвідали виставку одягу для мам-годувальниць та взяли участь у фотосесії "Мама+Я" і презентації дитячих аксесуарів "Baby Service".

Організаторами проведення обласного тижня підтримки грудного вигодовування виступили департамент охорони здоров'я облдержадміністрації, департамент сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації, обласний гендерний ресурсний центр, міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, центр психології сім'ї "Латона", а також громадські організації.

Прес-служба МОЗ України