Обласна асоціація хірургів Житомирщини

На головну  Мапа сайту  Контактна Iнформацiя

Житомирська обласна дитяча лікарня одержала біохімічний аналізатор

e-mail Друк

odl board newЖитомирська обласна дитяча клінічна лікарня 14 травня одержала унікальне встаткування - аналізатор біохімічний автоматичний "Bіochem FC-360".

Вартість цього устаткування становить 45 000 євро й одержала його лікарня від австрійського мецената Тобиаса Гролича, який є генеральним директором ГП "Евроголд".

Така масштабна акція в нашій області проведена вперше. Це стало можливим завдяки співробітництву фірми "Евроголд" і АТ "Укрэксимбанка". За словами керуючої Житомирської філією "Укрэксимбанка" Світлани Савчук, в 2005 році банком була почата Всеукраїнська благодійна програма "Разом за життя".

Bіochem FC 360

Аналізатор "Bіochem FC-360" є високоефективним і повністю автоматичним настільним аналізатором відкритого типу для одержання результатів по клінічній хімії, імунології, електролітам і моніторингу лікарських засобів. Максимальна його потужність - 360 тестів у годину.

За словами заступника головного лікаря по хірургічній роботі Миколи Бобра, працівники лікарні просто уражені щедрістю й шляхетністю пана Тобиаса Гролича.

- Колектив нашої лікарні, - відзначив Микола Дмитрович, - а також усі маленькі пацієнти і їх батьки щиро дякують панові Тобиаса за добродійність. Прагнення допомагати хворим і нужденним він успадкував від своїх батьків і продовжує цю шляхетну справу разом із дружиною Ольгою, яка родом з Житомирщини. Саме Ольга виступила тієї рушійної силою, за допомогою якої родина на власні кошти придбала це устаткування й передала його нашій лікарні. Ми навіть не сподівалися, що протягом  місяця наша мрія стане реальністю.