Обласна асоціація хірургів Житомирщини

На головну  Мапа сайту  Контактна Iнформацiя

У Червоноармійську відбувся футбольний турнір серед ветеранів в пам’ять лікаря Павла Воєводи

e-mail Друк

Павло Воєвода все своє життя працював хірургом у Червоноармійській лікарні і дуже любив футбол. Свого часу він сформував команду із місцевих лікарів, яку назвав "Медик". А коли його не стало, спортивну справу продовжили його колеги аби вшанувати пам'ять гарного лікаря.

Коли цей футбольний турнір проводили вперше, організатори: Житомирська обласна рада та ФСТ "Спартак" спільно з сектором у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації висловили сподівання, що він стане щорічним. Так і сталось, 4 жовтня 2014 року вже в третє на змагання з'їхалося чимало спортсменів, серед яких більшість лікарі та друзі.

На футбольному полі лікарі показали прекрасну фізичну підготовку та корпоративний дух. Після закінчення матчу, відбулось нагородження переможців та учасників турніру. Кращих із них нагородили особистісними спеціальними статуетками та призами: кращий бомбардир В.Л. Корзун, кращий захисник Г.С. Андрійчук та кращий воротар П.С. Русак.

Переможцем турніру стала команда "Медик" смт. Червоноармійськ, яка отримала кубок та пам'ятні нагороди. Срібну відзнаку отримали Житомирські лікарі.

Хотілось би належно подякувати і нашим спонсорам, які посприяли у проведенні цього турніру. Зокрема, районному будинку культури, В. Шукліну, О. Халімовському, В. Дюбченку, В. Крутику, П. Баладизі, Б. Шевчику, головному лікарю ветлікарні О.М. Лігуті, голові адміністрації Л.В. Фесенку, селищному голові О.С. Гаврилюку, нашим медикам А.М. Фузіцькому, М.О. Молодецькому, В.Л. Корзуну, обласним лікарям П.С. Русаку, В.Т. Поліщуку, В.П. Перепелиці та капітану команди В.О. Воєводі. Нехай Господь сторицею винагородить вас за те, що ви сприяєте, як духовному так фізичному вихованню нашої громади та даєте приклад для наслідування молоді. Адже вони – майбутнє нашого народу.

Сергій Перегуда,
завідувач сектору у справах сім'ї, молоді та спорту РДА