Вже стало гарною традицією в хірургічній громаді Житомирщини підбивати під завершення року підсумки роботи хірургічних відділень лікувально-профілактичних закладів і визначати кращого за певними показниками роботи хірурга області, нагороджуючи його грамотою Асоціації хірургів області.
Отож за багаторічну сумлінну працю на ниві хірургії, відданість справі, підготовку кадрів та за результатами роботи в 2015 році в номінації «Кращий хірург області» грамотою Асоціації хірургів Житомирської області відзначено завідувача хірургічного відділення Новоград-Волинського міськрайТМО Василя Михайловича Слижука.
Василь Михайлович Слижук з кращим хірургом Житомирщини 2014 року, завідувачем хірургічного відділення Чуднівської ЦРЛ Сметанюком Богданом Степановичем
Вручення грамоти номінанту головним хірургом області Лучківим Віктором Іванович
Пленарне засідання конференції