Обласна асоціація хірургів Житомирщини

На головну  Мапа сайту  Контактна Iнформацiя

Гордість Малинщини - Гаманюк Анатолій Іванович, лікар-хірург-наставник

e-mail Друк

gamanukТак буває, що молода людина, фахівець, яка після закінчення інституту направляється в один із регіонів України залишається там на завжди. Так трапилося з долею Гаманюка Анатолія Івановича - завідуючого хірургічного відділення Малинської ЦРЛ. 40 років тому прийшов у Малин лікувати жителів району.

19 квітня - 35 років як хірург Анатолій Іванович Гаманюк був призначений завідувачем хірургічного відділення. Згідно ксерокопії наказу, в подальшому мовою оригіналу: “наказ №23 від 19.04.1983р, п.18. Гаманюка А.И. врача-хирурга перевести на должность заведующего хирургическим отделением с 19.04.1984г. с месячным окладом 135 рублей, плюс 17 рублей за заведование. Главный врач Король В.Ф. Старший инспектор кадров П.Г. Бех.”

За минулий час Анатолієм Івановичем прооперовано не одна тисяча жителів району та області, підготовлено не одне покоління молодих хірургів - це важкий, тернистий шлях спеціаліста високого шляху. Працюючи на районі хірург повинен володіти навичками хірурга загальної практики, торокального, дитячого хірурга, уролога та реаніматолога. Не кожному це під силу тому що окрім професійної діяльності життя змушує працювати “будівельником”, “сантехніком”, дбати про операційну та відділення. Але життя це не тільки робота, це сім’я, родина. У Анатолія Івановича прекрасна дружина, теж лікар, Таісія Василівна, працює заступником головного лікаря ЦРЛ, має двох дочок Людмилу та Ольгу, онука Назара, який підростаючи стає вірним товаришем дідуся. У вільний від роботи час Анатолій Іванович любить проводити час на дачі, рибалити, полювати, збирати гриби.

Людина сидіти без роботи не може, так і на сьогодні завдяки співпраці з керівництвом міста Малин, адміністрацією лікарні, депутатським корпусом у лікарні закінчується ремонт лапароскопічної операційної, закуплено лапароскопічну стійку з інструментарієм, операційний стіл, кондиціонери, безтіньова операційна лампа. Зроблено косметичний ремонт ургентної операційної, встановлено новий операційний стіл, закуплено інструментарій, ремонт відділення. У колектив відділення, лікарні, лікарів-хірургів області Анатолій Іванович має високий авторитет та повагу. Життя продовжується, у Анатолія Івановича є багато намірів та планів. Управління охорони здоров’я ОДА, президія Асоціації хірургів Житомирської області бажають Анатолію Івановичу здоров’я, довгих років життя, родинного спокою та благополуччя.

Начальник УОЗ ОДА М.П. Суслик
Головний експерт УОЗ ОДА за напрямком “Хірургія” В.І. Лучків
Голова асоціації хірургів області П.С. Русак

gamanuk menaker gamanuk operation gamanuk operation2 gamanuk operation3 hirurgy rusak gamanuk foto 1 foto 2 foto 3 foto 4 foto 5 foto 6 foto 7 foto 8 foto 9 foto 10 foto 11 foto 12 foto 13 foto 14