Обласна асоціація хірургів Житомирщини

На головну  Мапа сайту  Контактна Iнформацiя

Науково-практична конференція з міжнародною участю “Інноваційні технології в хірургії та анестезіології і інтенсивній терапії дитячого віку”

e-mail Друк

conference18-19 жовтня 2019 року у м. Київ відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю “Інноваційні технології в хірургії та анестезіології і інтенсивній терапії дитячого віку”. Конференція затверджена Міністерством охорони здоров’я України та Президією НАМН України та входить до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій і організована Національною медичною академією післядипломної освіти імені П.Л. Шупика та Інститутом педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України імені О.М. Лук’янової.

Від КУ Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні в науковому заході прийняли участь заступник головного лікаря з хірургічної роботи Микола Бобер, завідувач хірургічним відділенням №1, доктор медичних наук, професор кафедри дитячої хірургії НМАПО ім. П.Л. Шупика Петро Русак, лікар-хірург дитячий, кандидат медичних наук Володимир Стахов та лікар-хірург дитячий, кандидат медичних наук Юрій Волошин.

Програмними питаннями конференції були:

  1. Сучасна тактика надання хірургічної допомоги дітям при невідкладних станах.
  2. Інноваційні технології в діагностиці і лікуванні дітей з найбільш поширеною плановою хірургічною і ортопедичною патологією.
  3. Анестезіологічне забезпечення, періопераційна терапія та інтенсивна терапія дітей з хірургічною патологією.
  4. Реабілітація пацієнтів хірургічного профілю.

Окрім українських фахівців, в роботі наукової конференції взяли участь та поділились своїм досвідом закордоні спеціалісти з Білорусі, Вірменії та Молдови.

1 2 3