Обласна асоціація хірургів Житомирщини

На головну  Мапа сайту  Контактна Iнформацiя
Горячі новини

Науково-практична конференція "Шалімовські дні" 15-16.02.2024

e-mail Друк

15-16.02.2024р. на базі національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова пройшла науково-практична конференція "Шалімовські дні. Надання хірургічної допомоги у військовий час". Участь у конференції прийняли спеціалісти з різних регіонів України та онлайн-учасники.

Обговорені актуальні питання надання хірургічної допомоги під час військових дій в аспекті бойової травми та корекції її наслідків, спеціалізованої хірургічної допомоги, організації хірургічної служби та життя діяльності закладів охорони здоров’я. Проведено Пленум Асоціації хірургів України.

Програма конференціїї для завантаження

Детальніше...
 
 

Засідання колегії Департаменту охорони здоров'я

e-mail Друк

soveschanie28 квітня 2023 року у Житомирському медичному інституті відбулося засідання колегії Департаменту охорони здоров’я ОВА, в якому взяли участь народний депутат України С. Кузьміних, директор ДОЗ ОВА О. Торбас, заступники директора ДОЗ В. Лучків та В. Бабченко, члени колегії, начальники управлінь (відділів) з питань охорони здоров’я органів місцевого самоврядування, керівники підвідомчих закладів охорони здоров’я області, керівники групи експертів та координаторів, експерти та координатори ДОЗ.

Народний депутат України Сергій Кузьміних привітав медичну спільноту області та побажав плідної роботи.

Під час засідання колегії розглянули ряд актуальних для галузі охорони здоров’я питань. Про стан організації та рівень надання хірургічної допомоги дітям в області, зокрема аналіз післяопераційної летальності серед дітей, стан планового хірургічного оздоровлення дітей у 2022 році у закладах охорони здоров’я області, доповів експерт Департаменту охорони здоров’я ОВА за напрямом «Дитяча хірургія» Петро Русак.

Координатор ДОЗ ОВА за напрямом «Дитяча гінекологія» Алла Білоченко поінформувала присутніх про стан інвалідності дитячого населення області у 2022 році.

Аналізу діяльності хірургічної служби у 2022 році була присвячена доповідь керівника групи експертів та координаторів Департаменту за напрямом «Хірургія» Віктора Помирляну.

Про виконання рішень підсумкової колегії ДОЗ ОВА від 23.02.2023 р. доповіли директор КНП «Обласний протитуберкульозний диспансер» ЖОР Віталій Дідик та керівник групи експертів та координаторів за напрямом «Педіатрія» Оксана Лук’яненко.

Заступник директора ДОЗ ОВА Віктор Лучків акцентував увагу на важливості удосконалення надання медичної допомоги.

На завершення роботи колегії директор Департаменту охорони здоров’я ОВА Олександр Торбас висловив впевненість щодо єдиної командної роботи всього медичного загалу області на сучасному етапі реформування галузі охорони здоров’я.

Частина матеріалів засідання для ознайомлення

 

Вітаємо з призначенням

e-mail Друк

upravlenieПрезидія Асоціації хірургів Житомирщини вітає Померляну В.А. з призначенням керівником групи експертів за напрямом "Хірургія" ДОЗ Житомирської обласної військово цивільної адміністрації.

Бажаємо терпіння, професійного успіху!

З повагою, Президія Асоціації

 

Науково-практична конференція "Шалімовські дні. Хірургія у війні - актуальні питання надання хірургічної допомоги у воєнний час"

e-mail Друк

shalimov 17 02 2023

17.02.2023р. на базі національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова пройшла науково-практична конференція "Шалімовські дні. Хіруругія у війні - актуальні питання надання хірургічної допомоги у військовий час". Участь у конференції прийняло біля 400 спеціалістів з різних регіонів України та 63 онлайн-учасники. На конференції також були присутні: Цимбалю́к Віта́лій Іва́нович - академік Національної академії медичних наук України, президент НАМН України та Ляшко Віктор Кирилович - міністр охорони здоров'я України з 20 травня 2021 року.

Детальніше...