Обласна асоціація хірургів Житомирщини

На головну  Мапа сайту  Контактна Iнформацiя

Вітання

e-mail Друк PDF

В червні 2019 року Асоціація хірургів Житомирської області вітає з поважним ювілеєм - 50-річчя трудової діяльності, піввіковим ювілеєм служіння людям, лікаря хірурга Святюк Валентину Андріївну.

Пройшовши нелегкий студентський шлях радянських часів, в червні 1969р. Святюк В.А. закінчила Вінницький медичний інститут, після чого була направлена в вузлову поліклініку станції "Літовкова". В 1972р. вступила на клінічну ординатуру в Хабарівський медичний інститут. З 1974 по 1987рр. зав. хірургічним відділенням лікарні станції "Рутеново". З 1987 по 1991рр. лікар-хірург хірургічного відділення міської лікарні №1 м. Житомира. З 1991 по 1998р. зав. хірургічним відділенням №1 ЦМЛ №1 м. Житомира. З 1998р. по теперішній час лікар-хірург хірургічного відділення КП "Лікарня №1" ЖМР. Всі роки роботи займалась проблемами як невідкладної так і планової хірургії. Особливу нішу в її житті займало виховання та навчання молодого покоління лікарів, якому вона передавала свої знання та вміння чим і займається по сьогоднішній день. На сьогоднішній день провідні фахівці медицини Житомирщини є вихованцями саме Валентини Андріївни.

Асоціація хірургів Житомирської області безмежно вдячна Валентині Андріївні Святюк за сумлінну працю, відданість своїй роботі, своїм пацієнтам, своїм учням, доброзичливість та безкорисність до людей, та за значний внесок у розвиток хірургічної служби міста Житомира та всієї Житомирської області і хоче побажати Валентині Андріївні, щоб праця у колі свої учнів приносила задоволення, а життя продовжувало дивувати лише приємними несподіванками.

Голова асоціації хірургів,
д.м.н., проф. П.С.Русак

pict 1 pict 2 pict 3

Останнє оновлення на Понеділок, 01 липня 2019, 21:40