Обласна асоціація хірургів Житомирщини

На головну  Мапа сайту  Контактна Iнформацiя

Зустріч поколінь

e-mail Друк

 "Людині, що має досвід - личить поважність
Людині, що прагне знань - слід запастись терпінням"

Здається, вчора прийшли на інтернатуру, а от вже і позаду перша атестація, перші серйозні операції, хворі, яких вилікував... Досвід... Досвід - скарб, який не загубиш, лишень примножити можна. Він допомагає, скеровує у надважкій хірургічній роботі. Він приходить з роками кропіткої, наполегливої праці. Досвід - привілей наставника.

Молодому поколінню дитячих хірургів пощастило з наставниками. Щирі та привітні люди з величезним досвідом та непересічними знаннями, плеяда фахівців, що формували хірургічну службу Житомирщини, вчили і вчать молодь. Дати мудру пораду, захистити та підтримати у скруті, підбадьорити та, по-батьківські, нагримати, скеровуючи ще невпевнену руку в потрібному напрямку - це про Вас, шановні наші Борис Антонович Мельник, Віктор Васильович Смірнов, Олег Костянтинович Биков, Іван Якович Захарчук, незабутня Клара Олексіївна Могилевська. Завдячуючи Вашим настановам ми формуємося, як спеціалісти, вчимося мислити та працювати.

Наші вчителі - ваші учні - продовжують та вдосконалюють засноване Вами, гуртують колектив та ведуть до нових досягнень не забуваючи, що ".. не хлібом єдиним живе людина ..".

Дружні зустрічі давно в традиціях дитячих хірургів. Саме тут незрівнянний дух братерства та єднання всіх поколінь хірургів, почуття колективізму. А "таїнство" посвяти вчорашніх інтернів у хірурги-взагалі неперевершене і стало доброю традицією. Незмінним є і місце зустрічі - садиба П.С. Русака - керманича дитячих хірургів впродовж останніх 20-ти років.

Від щирого серця дякуємо Вам, наші наставники! Дай Вам Бог наснаги та здоров'я на довгі роки!

Від імені колективу "молодих" дитячих хірургів, Зінкевич О.В., Стахов В.В..

foto 1 foto 2 foto 3 foto 4 foto 5 foto 6 foto 8 foto 7