Обласна асоціація хірургів Житомирщини

На головну  Мапа сайту  Контактна Iнформацiя

Засідання обласного товариства хірургів || 24.05.2016

e-mail Друк

conferenceВельмишановні колеги,

24 травня 2016 року відбулося засідання обласного товариства хірургів Житомирської області. На товаристві було розглянуто наступні питання:

  1. В.І. Лучків, в.о. першого заступника начальника УОЗ ЖОДА, головний хірург Житомирської області - "Ефективність використання ліжкового фонду Житомирської області за 2015 рік та проведення його оптимізації у 2016 році".
  2. В.І. Лучків, в.о. першого заступника начальника УОЗ ЖОДА, головний хірург Житомирської області - "Децентралізація в сфері охорони здоров'я України". В доповідях були розглянуті питання перспективи розвитку медичної галузі та хірургічної служби області в розрізі реформи галузі охорони здоров'я України.
  3. О.Г. Дикий, кандидат медичних наук, лікар-хірург хірургічного відділення Обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського - "Гострий панкреатит: сучасні тенденції в діагностиці та лікуванні". В презентації розглянуто сучасні погляди на етіологію, патогенез та діагностику гострого панкреатиту, принципи та підходи в консервативному лікуванні захворювання.
  4. О.Б. Тригуба, лікар-ендоскопіст Обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського - "Пероральна ендоскопічна гастростомія" (відео) та "Ендоскопічна цистогастростомія при сформованих псевдокістах підшлункової залози".  В повідомленнях презентовано нові методи малоінвазивних втручань в хірургічному відділенні обласної лікарні, показано їх переваги перед традиційними відкритими операціями, означено показання та протипоказання до їх застосування.

Голова Асоціації хірургів Житомирської області
д.м.н., проф. П.С. Русак