Обласна асоціація хірургів Житомирщини

На головну  Мапа сайту  Контактна Iнформацiя

Турнір пам'яті лікаря-хірурга Воєводи

e-mail Друк

Вже шостий рік поспіль на стадіоні «Колос» Пулинської ДЮСШ проходить традиційний турнір з футболу, присвячений пам'яті прекрасної людини, талановитого хірурга, депутата обласної ради Павла Олександровича Воєводи. Турнір вже вкотре проходить на знак вшанування заслуг П.О. Воєводи перед громадою Пулинського та інших районів області, тих людей яким він допоміг, його багаточисленних учнів, які і досі продовжують його естафету по всій території України.

turnir voevody

Того дня об 11.30 біля пам'ятної дошки, що розміщена на приміщенні Пулинської центральної районної лікарні, зібралися представники команд, керівники району, багаточисленні гості. Представники делегацій відвідали кладовище в смт. Пулини, де поховано Павла Олександровича та вшанували пам'ять заслуженої людини.

На стадіоні «Колос», де й проходив футбольний турнір, виступили: голова районної ради А. Липко, селищним голова О. Гаврилюк, голова обкому профспілки працівників ОЗ А. Супряга, голова обласної організації ТОВ «Спартак» Б.Шевчик, депутат обласної ради Т. Собко, в.о. головного лікаря ЦРЛ П. Гуменюк та брат Павла Олександровича, лікар невідкладних станів КУ ЦЕМД та МК В. Воєвода. Усі виступаючі згадували Павла Олександровича, як прекрасну людину, кваліфікованого фахівця, умілого наставника, хорошого друга та великого життєлюба.

У футбольних баталіях взяли участь три команди: команда лікарів з міста Житомира, Новограда-Волинського та селища Пулини. Згідно з жеребкуванням, у першій зустрічі взяли участь минулорічні переможці турніру, команда лікарів м. Житомира та Новограда-Волинського. І знову успіх був на боці представників обласного центру. Вони перемогли з рахунком 1:0. У другій грі зустрілися команди лікарі з Житомира та смт. Пулини. Боротьба була красивою і безкомпромісною. Глядачі були свідками красивих комбінацій, наполегливих атак. Проте цей футбольний матч не виявив переможців. Загальний підсумок 0:0.

І ось третій матч. У ньому вирішилася доля переможця турніру та інших призових місць. Цього разу була кращою команда лікарів Пулинської центральної районної лікарні, яка з рахунком 4:1 перемогла команду з Новограда-Волинського.

І в підсумку: на першому місці команда «Медик» смт. Пулини, на другому - лікарі-футболісти з м. Житомира, а на III місці - представники з Новограда-Волинського.

Всі команди були нагороджені кубками, а гравці, які були кращими в своїх номінаціях - іменними подарунками та кубками.

За інформацією
сектору у справах сім'ї, молоді та спорту
Пулинської РДА.